ARANACAK ÜRÜN KOD / KELİME

MSH
Düğme • Aksesuar
DÜĞME • PERÇİN • ÇITÇIT • KUŞGÖZÜ • METAL AKSESUAR

MSH button

MSH DÜĞME
Düğme • Aksesuar • Çıt Çıt • Perçin • Kuşgözü • Çakma Makineleri
Markanızı tamamlayan ve ürününüzü benzersiz kılacak olan aksesuarları, Metal, Polyester, Metalize (Abs), doğal malzemelerden; sedef, tahta ve Hindistan cevizi ve boynuz olarak müşterilerimize sunmaktayız. Askı kaplama, Boya, Mine, Lazer ve Kumaş kaplama ile ürünlerinizi tasarımlarınıza göre üretebilmekteyiz.
ÜRÜNLER
Zamak Çakma Düğmeler
Pirinç Çakma Düğmeler
Zamak Alttan Dikme Düğmeler
Dikme Metal Düğmeler
Coconut Düğmeler
Sedef Düğmeler
Boyalı Zamak Düğmeler
Tahta Düğmeler
Zamak Çakma Düğmeler

Zamak alaşımları, çinko, alüminyum, magnezyum ve bakırdan meydana gelen bir çinko alaşım ürünüdür. Çok yönlü bir materyal olarak, parça dökümünde yüksek volüm sağlamakta, üretim kolaylığı ile makine hasarını ve maliyetleri düşürmektedir. Zamak alaşımları çok yönlü bir mühendislik malzemesidir. Başka hiçbir alaşım sistemi; güç kombinasyonu, sertlik, sağlamlık, mukavemet performansı ve ekonomik döküme elverişlilik gibi özellikleri sağlayamaz.
ÜRÜNLER
Pirinç Çakma Düğmeler

Pirinç düğmeler çok kullanışlı ve sağlıklı ürünlerdir. Bakır ve çinkonun bir alaşımı olan Prinç, %90 geri dönüştürülebilir özelliğe sahiptir. Pirinç düğmeler sağlam ve uzun ömürlüdür. Boyanabilir özellikler vardır, kanserojen madde içermezler.
ÜRÜNLER
Zamak Alttan Dikme Düğmeler

Zamak alttan ayaklı düğmeler, Zamak metalinden blazer ceket ve benzeri elbiselerde dikilerek kullanılabilen ürünlerdir. Geniş bir renk ve model yelpazasine sahip oldukları gibi dayanıklı ve uzun ömürlü ürünlerdir. Boyanabilir özellikler vardır, kanserojen madde içermezler.
ÜRÜNLER
Dikme Metal Düğmeler

Zamak Dikme düğmeler 4 delik veya 2 delik olarak çeşitli ebat ve boylarda istenilen tasarımda ve logo ile üretilebilmektedir. Boyanabilir özellikler vardır, kanserojen madde içermezler.
ÜRÜNLER
Coconut Düğmeler

Coconut Düğmeler, gerçek hindistan cevizi kabuklarının kesilerek işlenmesi ile oluşturulmaktadır. Oldukça şık ve işlevsel olmalarının yanı sıra, istenen ebat ve formda üretilebilmektedir, tamamen doğal bir materyaldir. 4 ve 2 delikli olarak üretilebilir.
ÜRÜNLER
Sedef Düğmeler

Sedef Düğme yada diğer adı ile inci düğme, incilerin yetiştiği deniz kabuklarının işlenmesi ile yapılmaktadır. Doğal bir materyal olmasının yanı sıra, şık ve işlevseldir, renk kartelası geniştir, istenen boy ve ebatta üretilebilmektedir. 4 ve 2 delikli olarak üretilebilir.
ÜRÜNLER
Boyalı Zamak Düğmeler

Zamak düğmeler çok çeşitli metalik renklere kaplanabilir. Ayrıca istenilen renklere de boyanabilir. Boyama işlemi sürecinde hiç bir kanserojen materyal kullanılmaz ve çevreye herhangi bir kirli atık salınmaz. Kullanılan boya malzemelerinin boya solması, boya atması gibi sorunları mevcut değildir.
ÜRÜNLER
Tahta Düğmeler

Tahta düğmeler çeşitli ağaçlardan Zeytin, Gül ve şimşir ağaçlarından organik olarak üretilmektedir. Doğal bir materyal olmasının yanı sıra, şık ve işlevseldir, renk kartelası geniştir, istenen boy ve ebatta üretilebilmektedir. 4 delikli ve 2 delikli olarak üretilebilir. Tahta düğmeler renk ve desen olarak zengindir.
ÜRÜNLER
MSH Üretim
DÜĞMELER
ÇITÇIT SİSTEMLERİ
PERÇİNLER
KUŞGÖZÜ
METAL AKSESUARLAR
TOKA GRUPLARI
Jeans Düğmeler
Jeans düğmeler Pirinç metal ve Çinko alaşımlı metalden üretilir. Alüminyum ya da pirinç raptiye ile kullanılan jeans düğmeler, genellikle jeans pantolon ve jeans ceketlerde kullanılır.
Dikme Düğmeler
Dikme Düğmeler 2 kategoriye ayrılabilir; delikli dikme düğmeler ve alttan dikme düğmeler.
Delikli dikme düğmeler, 2 delikli ve 4 delikli olarak üretilebilir. Çinko alaşım (zamak) metalden üretilirler. ZAMAK, baz metal çinko ve alaşım elementleri alüminyum, magnezyum ve bakır içeren bir alaşım ailesidir. Delikli dikme düğme daha çok kadın ve erkek giysilerinde kullanılmaktadır. Delikli dikme düğmeler, Polyester, plastik, ahşap, hindistan cevizi, sedef gibi diğer malzemelerle de üretilebilmektedir.
Alttan Dikme Düğmeler
Dikme Ayaklı Düğmeler, düğmenin altına yerleştirilmiş bir sap(ayak) ile dikilerek kullanılır. Çoğunlukla gömlek ve ceketlerde kullanılır.


ÜRÜNLERÇıt Çıt Sistemleri
Çıtçıt düğmeler ceket, pantolon ve gömleklerde kullanılır ve genel olarak 4 parçadan oluşur. Kafa, Soket, Dişi Parça, Çivi.
Çıtçıt Düğmeler Zamak, Pirinç, Paslanmaz Çelik ve Plastikten üretilmektedir ve farklı çıt çıt düğme çeşitleri bulunmaktadır. Klıkıt Düğmeler 2 stilde olabilir. Kapaklı Klikıt ve Delikli klikıt.
Kapaklı klikıt, Kapak + Soket + Dişi parça + Tırnaktan oluşur. Çıt Çıt düğmeler 7,8 / 9,5 / 10,5 / 12,5 / 15/17/21/23 mm olarak farklı boyutlarda olabilir.
Delikli Çıtçıtlı Çıtçıt Düğmeler, Halka (direk) + Soket + Saplama + Dikme (Halka) 'dan oluşur. Çıtçıtlı düğmeler daha çok Gömlek, Bebek giyim ve çocuk giyim ürünlerinde kullanılmaktadır. Çıtçıt Düğmelerinin Dikilmesi; Çıtçıt düğmeleri 2 parçadan oluşur ve giysiye dikilerek takılır ve boyutları 8 mm'den 28 mm'ye kadar değişir.
54 Sistem Çıt Çıtlar
54 Sistem Çıtçıt Düğmeleri daha çok Ceket, Pantolon ve Gömleklerde kullanılır, 54 sistem çıtçıt düğmesi S-Halkalı Çıtçıt düğmelerdir ve Zamak, Pirinç ve Plastik olarak üretilebilir.
61 Sistem Çıt Çıtlar
61 Sistem Çıtçıt Düğmeleri çoğunlukla dış giyim, ceket, palto ve pantolonlarda kullanılır. 61 Sistem, O-Ring Çıtçıt düğmeleri olarak adlandırılır.Çinko alaşımı, pirinç ve plastikten üretilmektedir.


ÜRÜNLERPerçinler
Perçinler daha çok kot pantolonlarda ve aksesuar olarak ceket, ayakkabı ve çantalarda kullanılmaktadır. Perçinlerin ana görevi, kot ceplerinin kenarlarını süslemek ve güçlendirmektir.
Perçinler, Çinko alaşımı ve Pirinç metallerden üretilebilir ve alüminyum veya pirinç çivilerle yapıştırılabilir.


ÜRÜNLERKuşgözü
Kuşgözleri pirinçten yapılmıştır ve asıl görevi kordon delikten geçerken kumaşı korumaktır, aynı zamanda dekorasyon ve benzersiz stiller oluşturmak için de kuşgözü kullanılır. Kuşgözü Giysiler, Spor Giysiler, Ayakkabılar ve Kutularda ve hatta çadırlarda kullanılır. Kuşgözü veya kapsül olarak da adlandırılır.
İçinden geçen bir ipi veya kabloyu korumak, izole etmek, levha ya da panelin yırtılmasını önlemek için kumaş, tabaka veya paneldeki deliğe yerleştirilen metal halkadan oluşur.
Kuşgözü farklı stil ve ölçülerde üretilebilmektedir.


ÜRÜNLERMetal Aksesuarlar
Kordon Uçları: Değişik formlardaki kordonlarda, spor giyimde ve kordonlu giysilerde kullanılır. Metalden yapıya sahip olan bu kordon uçları, kullanım kolaylığı sağlar ve kordon uçlarının içeri kaçmalarını önler. Kordon uçları plastikten de üretilebilir.
Stoper: Spor giyimde ve kordonlu giysilerde kullanılan çinko alaşımlı metalden üretilen stoperler. Değişik formlara ve tasarımlara sahip olan bu ürünler plastikten de üretilebilir.
Metal Etiketler: Marka giysilerde dikiş veya yapıştırma olarak kullanılan çinko alaşımından metal etiketler. İstenen ebat ve formda üretilebilirler, logo uygulamaları yapılabilir.
Diğer Metal Aksesuarlar: Çinko alaşımından metal döküm ile, müşterilerin tasarımı ve logosu ile her şekil veya tip üretilebilir. Her türlü şekil ve modelde kalıplama yapılarak kişiye özel metal aksesuarlar üretmekteyiz.


ÜRÜNLERToka Grupları
Tokalar genellikle elbiselerde, ceketlerde, çantalarda ve diğer giysilerde kullanılmaktadır. Tokalar Pirinç veya Çinko Alaşımlı metalden üretilebilir.
D-Toka'dan bahsedebileceğimiz gibi, şekli D gibi olduğu için çeşitli Tokalar ve ayrıca pimli veya pimsiz Halka Tokalar da vardır. Çinko alaşımlı metalden tokalar her boyutta ve modelde şekillendirilebilir.


ÜRÜNLERÇakma Makineleri
Otomatik & Bobinli & Manuel Düğme / Çıtçıt / Rivet / Kuşgözü Çakma Makineleri & El Presleri
M-SG–550
M-RV–400
M-KG–200
M-CT–300
M-DM–100
M-MZ–13
M-SB–14
M-IHP–10
M-PHP–15Çakma
Makineleri
Düğme • Çıt Çıt • Perçin • Kuşgözü • El Presleri
ÜRÜNLER
Ürün Grupları
DÜĞME • ÇITÇIT • PERÇİN • KUŞGÖZÜ • TOKA • MAKİNE
Düğme
&
Aksesuar
Çıt Çıt • Perçin • Kuşgözü • Toka • Stoper • Bağucu
ÜRÜNLER

MSH Düğme • Aksesuar

MSH Düğme global pazarda yer alan bir çok marka için özel tasarım ve logolu ürünler üretmektedir. Teknik ekibimiz ve tasarım departmanımız ile özel numune çalışma atölyemizde firmaların özel tasarımları ve logolu ürünleri özenle üretilebilmektedir. Düğme, Perçin, Kuşgözü, stoper, toka, çıt çıt, klikıt, zincir, cep demiri, metal etiket ve daha bir çok ürün üretilmektedir.

Dizayn • Üretim

Markanızı tamamlayan ve ürününüzü benzersiz kılacak olan aksesuarları, Metal, Polyester, Metalize(Abs), Doğal malzemelerden; sedef, tahta ve Hindistan cevizi ve boynuz olarak müşterilerimize sunmaktayız. Askı kaplama, Boya, Mine, Lazer ve Kumaş kaplama ile ürünlerinizi tasarımlarınıza göre üretebilmekteyiz. Ürün ve tasarım talepleriniz için talep formunu doldurup ürününüzün resmini ekleyerek bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

MSH DÜĞME
TEKLİF FORMU

Koleksiyon 2024

Zamak Çakma Düğme, Pirinç Çakma Düğme, Metal Dikme Düğme, Sedef Düğme, Polyester Düğme, Coconut Düğmeler, Çıtçıt Sistemleri, Zamak Perçin, Pirinç Perçin, Metal Aksesuar ve Toka Grupları, Stoper, Bağucu, Otomatik / Motorlu / Darbeli ve Manuel Düğme & Çıtçıt & Perçin & Kuşgözü Çakma Makineleri, El Presleri.

DÜĞMELER
DÜĞMELER
ÜRÜNLER
ÇITÇIT SİSTEMLERİ
ÇITÇIT SİSTEMLERİ
ÜRÜNLER
ÇIT ÇIT KAFA
ÇIT ÇIT KAFA
ÜRÜNLER
PERÇİNLER (Rivet)
PERÇİNLER (Rivet)
ÜRÜNLER
KUŞGÖZÜ
KUŞGÖZÜ
ÜRÜNLER
TOKALAR
TOKALAR
ÜRÜNLER
AKSESUARLAR
AKSESUARLAR
ÜRÜNLER
STOPER
STOPER
ÜRÜNLER
BAĞUCU
BAĞUCU
ÜRÜNLER
MAKİNELER
ÜRÜNLER

Kalite • Çevre • İnsan

MSH Düğme, tüm üretim ve projelerine "Önce İnsan" perspektifi ile bakmaktadır. Kaliteli üretim ve çevre - insan sağlığına saygıyı öncelikli görev olarak görmekteyiz. Tüm ürünlerimizde kullanılan gerek ham materyaller, gerekse kaplama - boyama malzemeleri kanserojen madde içermeyen Dünya normlarına uygun malzemelerdir.

Çevre sağlığına yönelik Ar-Ge çalışmalarımız aralıksız sürmekte, kuruluşlarımız bünyesinde bulunan arıtmalar ile çevreye hiç bir zararlı atık verilmemektedir.Mersis
Gizlilik ve Güvenlik
Copyright © 2024 MSH BUTTON Incorporated. All Rights Reserved.
ÜRÜNLER
TR EN RU DE FR ITA ESP AR
07 / 19
2024